Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 15.05.2010 23:50:01 

Futurama- Family guy- Simpsons

Prelínanie seriálov
<

Naše seriáli si občas navzájom robia reklamy v podobe niekedy viac a niekedy menej skrytých odkazov najprv si pozriete kde sa v Simpsonovcov vyskytujú odkazy na Futuramu
Najzjavnejším odkaz v Simpsonovcov na Futuramu bol v epizóde 16. série Futudrama kde sa po boku Homra a Bárta objavil Bender. Ktorý Homrovi povedal "Super vy dvaja ste teraz moji najlepší kámoši" a Homer mu odpovedal " To si uhadol blbec" a vyhodil ho z auta. V tej chvíli sa aj po prvýkrat vyskitol český dabing na Bendera ktorý ale dopadol katastrofálne.

Ďalším odkaz na Futuramu sa objavil epizóde 14. série Bárt a Líza vs 3.A. kde po tom ako sa Bárt zbláznil kvôli nadmernému pozeraniu satelitnej televízie si začal predstavovať svojich spolužiakov ako TV postavy jedným z nich bol aj Bender.

Ďalší trocha výstredný odkaz sa objavil v 22. epizóde 15.série Válka z molochem. Kde sa jeden Futuramaniak rozhodol skoncovať zo životom po tom čo zistil že sa Futurama prestala vysielať a zo slovami "Proč zrušili Futuramu" skočil zo skaly.
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok